Reklama zsynchronizowana — poradnik dla nowicjuszy marketingu.

Reklama zsynchronizowana jest środkiem wspomagającym reklamodawców w ich kampaniach reklamowych. Ten nowy rodzaj procesu reklamowego stał się standardem marketingowym. Dzisiejszy internauta przegląda strony z jednego medium do drugiego. W tym okresie, kiedy zainteresowanie pandemią zmusza ich do korzystania z Internetu w celu uzyskania najnowszych informacji, oglądają oni telewizję, szukają najnowszych wiadomości w Google News lub na stronach mediów, które stały się mistrzami informacji. Sieci społeczne odgrywają pełną rolę w tych informacjach i dlatego reklama jest ich naturalną częścią. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym nowym trendzie, który zdominuje rynek.

Kim są główni odbiorcy reklamy synchronicznej?

Wraz z rozwojem technologii, możemy oglądać co chcemy, gdziekolwiek jesteśmy, na naszych elektronicznych gadżetów. Obecnie możliwe jest oglądanie reklam w dowolnym momencie, czy to w Internecie, w telewizji, czy na urządzeniach mobilnych.

Synchronizacja i second-screening to trendy, które zapowiadają się w tym roku coraz silniej. W dzisiejszych czasach wiele osób spędza większość swojego wolnego czasu oglądając telewizję lub korzystając z urządzeń elektronicznych, takich jak tablety czy smartfony. A marki mogą korzystać z reklamy w czasie rzeczywistym, aby dotrzeć do swoich konsumentów bardziej bezpośrednio.

Jaki jest cel stosowania reklamy zsynchronizowanej?

Ludzie lubią nowe rzeczy, co ułatwia integrację synchronizacji z publicznością. Poprzez ciągłą emisję zsynchronizowanej reklamy, marka może zaangażować konsumenta na żywo.
Spoty telewizyjne to świetny sposób na budowanie świadomości marki lub produktu, dlatego ważne jest, aby nadać im wartość. Oprócz skuteczności w kontaktach z mediami i konsumentami, reklama synchroniczna pozwala także na storytelling. Poprzez konsolidację reklamy telewizyjnej, synchronizacja drugiego ekranu jest dobrym sposobem na uzyskanie komercyjnego przekazu w poprzek.

Jakie są zalety reklamy zsynchronizowanej?

Synchronizacja drugiego ekranu daje możliwość dotarcia do jeszcze większej liczby konsumentów, bezpośrednio w ich domach, na ich kanapach. Jest to tylko kwestia znalezienia przekazu, który jest odpowiedni i dostosowany do tego nowego celu i nowych zachowań konsumpcyjnych. Od pewnego czasu ten rodzaj procesu reklamowego jest stosowany przez kilka dużych firm, które wykorzystują go do przekazywania wiadomości o usługach, a nie produktach, a tym samym zachęcają do budowania więzi zaufania z konsumentami.

Czy synchronizacja może pomóc Ci wyprzedzić konkurencję?

Korzystanie z reklamy zsynchronizowanej nie jest złym pomysłem, jeśli chcesz wyróżnić się od konkurencji. Na przykład, synchronizacja wideo jest koncepcją, która działa i wydaje się być najlepszym sposobem na odwrócenie konkurencyjnych reklam. Przykładowo, możesz uruchomić reklamę w tym samym czasie, co konkurencyjna reklama w innym medium (np. w telewizji), oferując inny przekaz, który będzie miał pozytywny wpływ na Twojego konsumenta. Podobnie jak firmy, kanały telewizyjne walczą o większą oglądalność. Każdego dnia stacje telewizyjne starają się znaleźć nowe pomysły na przyciągnięcie widzów.
Synchronizacja drugiego ekranu jest bardzo praktyczna i pozwala widzom na oglądanie dwóch rzeczy lub kanałów w tym samym czasie. Dzięki temu firma może w czasie rzeczywistym nadawać ukierunkowane, oryginalne komunikaty, co zapewnia silniejszy i niewątpliwie bardziej efektywny wpływ handlowy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/ironizer/domains/greenit.pl/public_html/wp-content/themes/disto/single.php on line 290