Przedstawiamy trzy główne problemy rewitalizacji obszarów wiejskich wynikających z rewolucją Blockchain na wsi.

Wysoko rozwinięte gospodarki światowe umieszczają coraz więcej wiarygodnych danych na temat produkcji, sprzedaży, logistyki powiązanych z platformą blockchain, dzięki czemu rolnicy z dobrą zdolnością kredytową, mogą otrzymać niezabezpieczone pożyczki.

Technologia Blockchain wkracza głęboko w rolnictwo w najbardziej rozwiniętych cyfrowo krajach, rolnicy mogą łatwo uzyskać niezabezpieczone pożyczki z banków, a wysokiej jakości produkty rolne mają silniejszy impuls i szerszą platformę dla trendu wzrostowego. Pierwsza „wioska blockchain” na świecie wykorzystuje technologię blockchain w celu przyspieszenia cyfryzacji działalności związanej z produktami rolnymi. Dzieje się to w kontekście kompleksowego promowania rewitalizacji obszarów wiejskich i przyspieszenia modernizacji rolnictwa i obszarów wiejskich, a organizacje wiejskie i rolnicy aktywnie uczestniczą w praktyce blockchain + żywa miniatura.

W ostatnich latach handel elektroniczny na obszarach wiejskich w szybko się rozwinął, kładąc solidne fundamenty pod „blockchain na wsi”. Już teraz działa obecnie na całym świecie dziesiątki tysięcy „wiejskich” firm zajmujących się handlem elektronicznym, sklepów internetowych i mikroprzedsiębiorstw oraz setki tysięcy osób zaangażowanych w powiązane branże.

Podczas rozwoju wiejskiego e-commerce w sieci krąży duża ilość danych handlowych. Po wprowadzeniu blockchain każda pojedyncza transakcja i dane logistyczne rolników będą zapisywane w łańcuchu, stając się niezmiennym kredytem certyfikowanym i bardzo obiecującym zasobem danych. W tym sensie, tak jak blockchain jest wytworem rozwoju technologii internetowej do pewnego etapu, tak „blockchain na wsi” jest również do pewnego etapu produktem rozwoju handlu elektronicznego na obszarach wiejskich. Jest to wersja ulepszona. „e-handlu na wsi”. Stwarza zupełnie nowy wzorzec otwierania systemu współpracy w zakresie produkcji, zaopatrzenia i marketingu produktów rolnych. Jest to jeden z głównych problemów, z którymi należy się zmierzyć w ramach ogólnej promocji rewitalizacji obszarów wiejskich.
Drugą istotną kwestią, z jaką należy się zmierzyć w promocji rewitalizacji obszarów wiejskich, jest rozwiązanie sprzeczności między zbyt wysokimi kosztami transakcyjnymi wynikającymi z niedostatecznej kwantyfikacji kredytowej podmiotu gospodarczego a trudnościami w skutecznym uaktywnieniu różnych elementów. Informacje o danych przechowywane w łańcuchu bloków mają cechy „niemożliwych do sfałszowania”, „pełnych śladów”, „identyfikowalnych” i „zbiorowego utrzymania”. Największą zaletą jest kształtowanie i potwierdzanie kredytu w postaci ilościowej i technicznej, więc blockchain wkraczając na wieś sprzyja przełamywaniu barier kredytowych transakcji rolniczych i przyspieszaniu aktywizacji przemysłu wiejskiego poprzez aktywizację transakcji.

Coraz więcej rolników zaczyna zaprzyjaźniać się z technologią blockchain, dlatego staje się on nowym wyborem po wiejskim „dostępie do Internetu” i potężnym motorem rewitalizacji obszarów wiejskich. Trzecią ważną kwestią, z którą należy się zmierzyć, aby promować rewitalizację obszarów wiejskich, jest energiczne wzmocnienie budowy publicznej infrastruktury wiejskiej, w tym wzmocnienie budowy cyfrowej infrastruktury wiejskiej, skupiającej się na Internecie, big data, blockchain i 5G. W ostatnich latach poziom budowy infrastruktury na obszarach wiejskich uległ znacznej poprawie. Odsetek gmin administracyjnych z sieciami światłowodowymi i 4G przekroczył 98%. Na tej podstawie zasięg „blockchain na wsi” staje się coraz większy, co ma przyspieszyć budowę infrastruktury cyfrowej na obszarach wiejskich.

Dalsza ekspansja i wzmocnienie handlu elektronicznego na obszarach wiejskich, wzmocnienie budowy kredytów na obszarach wiejskich i budowa cyfrowej infrastruktury wiejskiej to ważne warunki konsolidacji i poszerzania osiągnięć w zakresie walki z ubóstwem oraz skutecznego połączenia rewitalizacji obszarów wiejskich, jak też przyspieszenia modernizacji rolnictwa i obszarów wiejskich. W tym ważnym historycznym procesie wdrażanie technologii blockchain na wsi, nie jest bynajmniej zbędnym epizodem, ale z pewnością będzie bogatym i kolorowym rozdziałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/ironizer/domains/greenit.pl/public_html/wp-content/themes/disto/single.php on line 290