Nowy MacBook Air M2 – laptop jedyny w swoim rodzaju

Nowy MacBook Air M2 – laptop jedyny w swoim rodzaju

Mimo że firma Apple zdążyła już przyzwyczaić użytkowników do spektakularnych premier nowych urządzeń, każdy ich sprzęt przekracza kolejne granice i niemal dosłownie wprowadza nas w przyszłość. Nie inaczej jest w przypadku innowacyjnego laptopa MacBook Air M2 z bieżącego roku. Ultralekki, niezwykle szybki i wydajny. Laptop idealny? – Trudno nie pokusić się o tego typu stwierdzenie…

  1. MacBook Air i jego możliwości.
  2. Wydajny czip Apple M2.
  3. Perfekcja w każdym calu.

Laptop MacBook Air M2 swoją premierę miał w czerwcu 2022 roku. Z miejsca został doceniony przez specjalistów oraz użytkowników za innowacyjne rozwiązania technologiczne, ale także design i sposób wykonania. Czym jednak dokładnie charakteryzuje się MacBook Air M2? Która jego wersja okaże się dla nas najodpowiedniejsza? Nie czekaj i już teraz poznaj odpowiedzi na te pytania!

MacBook Air i jego możliwości

Niewiarygodnie smukły MacBook Air dostępny jest w kilku wersjach, różniących się między sobą mocą procesora, pamięcią RAM oraz pojemnością dysku twardego. Dzięki temu bez najmniejszych problemów dopasujemy sprzęt odpowiednio pod indywidualne wymagania i oczekiwania. MacBook Air z czipem Apple M2 w podstawowej wersji to aż 8-rdzeniowy procesor CPU i 8-rdzeniowy GPU, wspierany przez pamięć RAM 8 GB i dysk twardy SSD 256 GB. Wszystko to możemy rozbudować. Procesor nawet do 10-rdzeniowego GPU, 16 GB pamięci RAM czy 2 TB pamięci masowej SSD.

Wydajny czip Apple M2

Przybliżoną wydajność MacBooka Air M2 można sobie wyobrazić, zdając sobie sprawę z faktu, że nowej generacji czip jest prawie półtora razy szybszy niż M1 i aż 15-krotnie szybszy, porównując z dwurdzeniowym procesorem Intel Core i5 (wykorzystywanym we wcześniejszych modelach). Wydajny i cichy, nawet podczas wykonywania najbardziej skomplikowanych zadań (czip M2 praktycznie nie potrzebuje wentylatora do schładzania). Ponadto laptop ten jest lekki: MacBook Air retina waży zaledwie 1,24 kg!

Perfekcja w każdym calu

Nowy MacBook Air – poważny sprzęt. Trudno o inny jego opis. W obudowach oferowanych w sprzedaży MacBookach Air M2 wykorzystano aluminium w całości pochodzące z recyklingu. Ponadto samo ich opakowanie oraz sieć dostaw zostały dogłębnie przemyślane i skonstruowane w taki sposób, aby w jak najmniejszym stopniu wpływać na środowisko naturalne. Perfekcję osiągnięto również w przypadku wyświetlacza: MacBooka Air Retina. Jest on produktem najwyższej jakości, ukazującym głębię kolorów, pozostając jednocześnie niezwykle lekkim.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/ironizer/domains/greenit.pl/public_html/wp-content/themes/disto/single.php on line 290