Jak pogodzić mieszkańców jednej wspólnoty? Pomoże system dla zarządców nieruchomości

Czy i o ile podnieść czynsz? Czy kupić nowe ławki, zamontować domofony, zwiększyć ilość sprzątań w tygodniu, odmalować klatki, posadzić kwiaty? – to tylko nieliczne problemy, które na co dzień spotyka się we wspólnotach mieszkaniowych. Zwykle generują one kłótnie, nieporozumienia i spory. Zarządzenie nieruchomościami to trudny kawałek chleba. Pogodzenie interesów kilkunastu czy kilkudziesięciu osób to nie lada wyzwanie. Z pomocą jednak może przyjść odpowiedni system.

System dla zarządców nieruchomości rozwiązaniem na problemy

Podejmowanie decyzji bez kłótni, sporów, widoku zacietrzewionego sąsiada spod „dwójki” to marzenie niejednego mieszkańca bloku czy większego osiedla. I jak się okazuje nie musi to być tylko marzenie, bo takie rozwiązanie oferuje system dla zarządców nieruchomości. Jest to przede wszystkim, intuicyjne narzędzie, które umożliwia podejmowanie decyzji na podstawie głosowań mieszkańców i to zdalnie, bez ich fizycznego udziału. Lokatorzy mogą głosować zarówno przy użyciu komputera jak i smartphone.
Mogą być dzięki niemu przeprowadzane zarówno głosowania nad uchwałami, ale także ankiety dotyczące codziennych spraw wspólnoty czy spółdzielni. Głosowanie może odbywać się także przy uwzględnieniu „ważności” głosu danego mieszkańca, tj. przy uwzględnieniu wielkości lokalu i jego procentowego udziału we wspólnocie. System daje możliwość sprawdzenia historii głosowań, a także dodawania uwag i notatek.

System do głosowanie online dla zarządców i mieszkańców

System może być dostosowany do wymagań danego zarządcy czy wspólnoty. I nie ma szczególnie dużych wymagań systemowych (wystarczy zaplecze, na którym znajduje się np. stona zarządcy).
Projektowanie stron internetowych w postaci systemu dla zarzadców to wygodne rozwiązanie także dla mieszkańców. Oszczędzają czas, nerwy i dają duży komfort decydowania o losach wspólnoty w demokratyczny sposób, zdalnie, w zaciszu domowym.

Koszty systemu dla zarządców nieruchomości

I teraz najważniejsza kwestia, czyli koszt… Jeśli część z Was pomyślało: „Oho! I znowu dołożą nam kolejne opłaty”, to mamy dla Was dobrą wiadomość. System nie wymaga opłat abonamentowych (licencyjnych). Płaci się za niego raz i korzysta w sposób nieograniczony. To oznacza, że nie będzie kolejnej, comiesięcznej dopłaty do czynszu. A podzielenie tej jednorazowej opłaty na kilka czy kilkanaście domostw nie będzie dużym obciążeniem. Oczywiście dla ułatwienia swoich zadań koszty zakupu systemu może wziąć także na siebie sam zarządca i sprawnie prowadzić podlegające mu nieruchomości.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/ironizer/domains/greenit.pl/public_html/wp-content/themes/disto/single.php on line 290